NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP HUURKARTS NKH 2026
TUSSENSTANDEN OVERALL
Snapshot — 13 oktober 2026 21:08

NKH Junior

TOTAAL KLASSEMENT20 rijders
PosNaam1 SH1 F2 SH2 F3 SH3 F4 SH4 F5 SH5 F6 SH6 F7 SH7 F8 SH8 F9 SH9 F10 SH10 FPntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Niek van Katwijk50504450--50444450404040444044----630004040550
2Darryl Van der Zwan--3844505036363840505050503836----606003636534
3Damian Severein44403640444438405044444444404440----67636384040522
4Silvijn van Doorn363635363536--34,5353635,534,536------425,50000425,5
5Milan Ramsoedh403835,53536DSQ35,534,53635,535,536383835,538----54734,53535,535,5406,5
6Jade De Clercq----35,54034343534,53434--34,534,5----3500000350
7Matthijs Marks--4035,5----35,53634,53535,534,5------286,50000286,5
8Louk Peters--50383835,53535,5------------2320000232
9Yanno Buschman3535,5--40384038------------226,50000226,5
10Tobias Schwieren------4450------5050----1940000194
11Kai Elshof--------4038--3635,5------149,50000149,5
12Enriqo Kramer3844------------------82000082
13Vince Degendt----------3838--------76000076
14Dean van Eck--------------3635,5----71,5000071,5
15Loïs Dragt------------3535------70000070
16Hayden Hulsman--------------3535----70000070
17Xavi Arts----34,535--------------69,5000069,5
18Quinten Soudant------34,535------------69,5000069,5
19Clement Bervoets----------3534,5--------69,5000069,5
20Senni Sein--------3434----------68000068
LADY KLASSEMENT2 rijders
PosNaam1 SH1 F2 SH2 F3 SH3 F4 SH4 F5 SH5 F6 SH6 F7 SH7 F8 SH8 F9 SH9 F10 SH10 FPntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Jade De Clercq----5050505050505050--5050----5000000500
2Loïs Dragt------------5050------1000000100
ROOKIE KLASSEMENT11 rijders
PosNaam1 SH1 F2 SH2 F3 SH3 F4 SH4 F5 SH5 F6 SH6 F7 SH7 F8 SH8 F9 SH9 F10 SH10 FPntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Damian Severein50444044444450505050444444445050----74240444444570
2Darryl Van der Zwan--4450505044444044505050504444----654004044570
3Silvijn van Doorn404038383840--383838383840------4640000464
4Louk Peters--504040384040------------2480000248
5Kai Elshof--------4440--4038------1620000162
6Enriqo Kramer4450------------------94000094
7Vince Degendt----------4040--------80000080
8Dean van Eck--------------4040----80000080
9Xavi Arts----3636--------------72000072
10Senni Sein--------3636----------72000072
11Clement Bervoets----------3636--------72000072
MASTER KLASSEMENT4 rijders
PosNaam1 SH1 F2 SH2 F3 SH3 F4 SH4 F5 SH5 F6 SH6 F7 SH7 F8 SH8 F9 SH9 F10 SH10 FPntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Matthijs Marks--5050----505050505044------3940000394
2Tobias Schwieren------5050------5050----2000000200
3Loïs Dragt------------4450------94000094
4Dean van Eck--------------4444----88000088
4TEAMS KLASSEMENT1 rijders
PosNaam1 SH1 F2 SH2 F3 SH3 F4 SH4 F5 SH5 F6 SH6 F7 SH7 F8 SH8 F9 SH9 F10 SH10 FPntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Niek van Katwijk--------------5050----1000000100
4TEAMS KLASSEMENT2 teams
PosTeam12345678910PntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Den Hartog84158188150172188184158--128284150158158732
2Mechanica Team178164,536164165,5151,5160157,5--117736151,5157,5160672

NKH Senior

TOTAAL KLASSEMENT61 rijders
PosNaam1 SH1 F2 SH2 F3 SH3 F4 SH4 F5 SH5 F6 SH6 F7 SH7 F8 SH8 F9 SH9 F10 SH10 FPntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Marvin Komduur30304431,5505050504440504444505034,5----692303031,534,5566
2Tijs Aelbers504434,5383838444450503534,536364050----66234,534,53536522
3Alex Fang35,5404040444438363434,540403538------539003434,5470,5
4Klaas Jan de Boer34,534363636364035,535,53435,533,550344444----598,533,5343434463
5Amber Ebbers403638444040363534,536363640403635----602,534,5353536462
6Dion de Goeij3535503135,535354033,535,534,53438443233,5----581,5313233,533,5451,5
7Luuk Aelbers443833,533,534,535,535,534,5403333,535,535,533,535,538----573,53333,533,533,5440
8Roshan Montijn3334,53234,53533,532,5313531,5343533,535,53528,5----53428,53131,532411
9Floris Groothuizen--343233,53434,5333232,53333333531,535,5----466,50031,532403
10Sebastiaan van 't Hoff3232,532,535,53434,5323430,53132,531,534,534,533,532,5----527,530,53131,532402,5
11Joshua ten Wolde3131,53133282930,531,531,529,5272732,532,52830,5----48427272828374
12Enriqo Kramer--2725,532,532272930303030,53030,532,534----420,50025,527368
13Kane van Engelshoven26,52627,528,533333033,524,523,531,532,52929,528,526,5----463,523,524,52626,5363
14Jonas Moonen31,53135,535313131,5DSQ2525,5323234333332----4732525,53131360,5
15Milano Grimme2624,52824,530,530,527,53028,528,52929,529,527,52927----45024,524,52627348
16Sander Pijpers30,530,531,532,5--25,527,52726--26,53030,529----3470000347
17Wim Smits29,52829,53029,52826,5272222,530,528,525,526,524,528----4362222,524,525,5341,5
18Lotte van Dijk2726,524,52628,527----28,52831,531,529,530----338,50000338,5
19Lorenzo Komduur28,529,5333429DSQ2626,526,526,5313132322529,5----440252626,526,5336
20Irene Schaap25,528,5--27,529,529,5282424,5--27273027,5----328,50000328,5
21Elson Kock27,5272926,52626,52525,523242625,528,525,52625,5----41723242525,5319,5
22Dave Penders2525,52627,52525,524,526--2525262523,523,5----3530023,523,5306
23Maureen Piek--30,530,5--333229,530,527,527,530,531------302,50000302,5
24Thorran Penders23,524252525,5262424,5--25,52625262323----346002323300
25Brian Smits2827,5----3128,527,527,5--27,5282731----283,50000283,5
26Jose Vicente Gil Carrajo29293029,526,527,528,52525,525----------275,50000275,5
27Rafal Wloch32,53228,52830302830,5------------239,50000239,5
28Owen Vredeveldt------33,5383633,5----3133----2050000205
29Noel van Voornveld34502429----------------1370000137
30Tessa De Hondt----------2830--3431,5----123,50000123,5
31Ryan van Dam----31,532,5--------26,526----116,50000116,5
32Finn Elshof--------2929--2828,5------114,50000114,5
33Niels Dusoswa----3231,5--23,522----------1090000109
34Jessie Verheijen----2728,5----26,526,5--------108,50000108,5
35Zefanja Boonstra------2929,521,523----------1030000103
36Patrick Van der Zwan--25,524----------2424----97,5000097,5
37Detlef Pahl----------4450--------94000094
38Richard Steenbeek2423------22,520,5----------90000090
39Luber Heinen2323,5------20,521----------88000088
40Sem Hondijk--3550----------------85000085
41Dion van den Berg--------32,544----------76,5000076,5
42Jelmar van 't Hoff--------3838----------76000076
43Quinten van der Vliet----------3838--------76000076
44Melvin Kolenbrander--------------34,540----74,5000074,5
45Anthony Vrolijk--------------3836----74000074
46Hugo Schilder3835,5------------------73,5000073,5
47Finn Cretier3633,5------------------69,5000069,5
48Debby Wolfs--------3335----------68000068
49Micah Teplier-Stronczek33,533------------------66,5000066,5
50Victoria Lebrun------3432,5------------66,5000066,5
51Alexander van der Woude--------3132----------63000063
52Milo Van Enkhuijzen------------3129------60000060
53Vesper Pluijmert----------29,529--------58,5000058,5
54Allard Dusseljee--------2828----------56000056
55Pablo Sismonde--26,527----------------53,5000053,5
56Andrew van der Ree--------2627----------53000053
57Bart Geurkink--------------27,525----52,5000052,5
58Milano Drost--------------25,524,5----50000050
59Joppe Buurman24,525------------------49,5000049,5
60Raul Rodrigo Diaz Velasquez22,522,5------------------45000045
61Lars Krijgsman--------2121,5----------42,5000042,5
LADY KLASSEMENT8 rijders
PosNaam1 SH1 F2 SH2 F3 SH3 F4 SH4 F5 SH5 F6 SH6 F7 SH7 F8 SH8 F9 SH9 F10 SH10 FPntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Amber Ebbers50505050505050505050505050505050----80050505050600
2Lotte van Dijk444040404438----444044443840----4960000496
3Irene Schaap4044--404438383838--38384038----4740000474
4Maureen Piek--4444--4040404038384040------4040000404
5Tessa De Hondt----------4044--4444----1720000172
6Jessie Verheijen----3840----3636--------1500000150
7Victoria Lebrun------4444------------88000088
8Debby Wolfs--------4444----------88000088
MASTER KLASSEMENT8 rijders
PosNaam1 SH1 F2 SH2 F3 SH3 F4 SH4 F5 SH5 F6 SH6 F7 SH7 F8 SH8 F9 SH9 F10 SH10 FPntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Joshua ten Wolde44444444404440404440404050504444----69240404040532
2Lorenzo Komduur3840505044DSQ35,5363838505044444040----637,535,5363838490
3Maureen Piek--4040--4444404444444040------4200000420
4Jose Vicente Gil Carrajo4038383838403835,53636----------377,50000377,5
5Rafal Wloch5050363650503638------------3460000346
6Owen Vredeveldt------50505050----5050----3000000300
7Patrick Van der Zwan--------------3838----76000076
8Pablo Sismonde--35,535,5----------------71000071
MASTER+ KLASSEMENT6 rijders
PosNaam1 SH1 F2 SH2 F3 SH3 F4 SH4 F5 SH5 F6 SH6 F7 SH7 F8 SH8 F9 SH9 F10 SH10 FPntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Elson Kock50505044505050444444504450445050----76444444444588
2Dave Penders4444445040404450--404044404444----608004040528
3Thorran Penders4040384044444040--445040504040----590003840512
4Alexander van der Woude--------5050----------1000000100
5Richard Steenbeek--------4040----------80000080
6Patrick Van der Zwan--4038----------------78000078
4TEAMS KLASSEMENT18 rijders
PosNaam1 SH1 F2 SH2 F3 SH3 F4 SH4 F5 SH5 F6 SH6 F7 SH7 F8 SH8 F9 SH9 F10 SH10 FPntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Klaas Jan de Boer------------50504444----1880000188
2Tijs Aelbers--------------4050----90000090
3Marvin Komduur--------------5034,5----84,5000084,5
4Melvin Kolenbrander--------------34,540----74,5000074,5
5Anthony Vrolijk--------------3836----74000074
6Luuk Aelbers--------------35,538----73,5000073,5
7Amber Ebbers--------------3635----71000071
8Floris Groothuizen--------------33,535,5----69000069
9Dion de Goeij--------------3434----68000068
10Owen Vredeveldt--------------3333,5----66,5000066,5
11Roshan Montijn--------------3531,5----66,5000066,5
12Brian Smits--------------31,533----64,5000064,5
13Joshua ten Wolde--------------3232,5----64,5000064,5
14Lotte van Dijk--------------32,532----64,5000064,5
15Wim Smits--------------30,531----61,5000061,5
16Elson Kock--------------3130,5----61,5000061,5
17Dave Penders--------------3030----60000060
18Thorran Penders--------------29,529,5----59000059
EXPERT KLASSEMENT11 rijders
PosNaam1 SH1 F2 SH2 F3 SH3 F4 SH4 F5 SH5 F6 SH6 F7 SH7 F8 SH8 F9 SH9 F10 SH10 FPntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Sander Pijpers44445050--36405050--40505050----5540000554
2Irene Schaap35,538--404450444040--44444440----503,50000503,5
3Wim Smits403640444440383835,536444436403644----635,535,5363636492
4Elson Kock3635,53835,5363635,535,53838404050383838----60835,535,535,535,5466
5Dave Penders353535,53635,535,53536--3838383635,535,5----504,5003535434,5
6Jose Vicente Gil Carrajo38404440383844354444----------4050000405
7Rafal Wloch5050363850504050------------3640000364
8Richard Steenbeek3434------3635,5----------139,50000139,5
9Detlef Pahl----------5050--------1000000100
10Bart Geurkink--------------4036----76000076
11Joppe Buurman34,534,5------------------69000069
4TEAMS KLASSEMENT13 teams
PosTeam12345678910PntSchr 1Schr 2Schr 3Schr 4Final
1Grunn Martini Racing128,5147,5172175,5153,5163178172,5--1290,5128,5147,5153,5163698
2Aelbers Racing176139,5146158173138,5141163,5--1235,5138,5139,5141146670,5
3WolfPack145,5161158,5149137,5148,515565,5--1120,565,5137,5145,5148,5623,5
4Mechanica Racing67,5132,5136131131135137130,5--1000,567,5130,5131131540,5
5De Wasberen115126,51289598,5128125,5120--936,59598,5115120508
6Dijkhoff Racing118118,51246661,5120,5132125,5--86661,566118118,5502
7Midget & Obese768280142,51407280135--807,572768080499,5
8B & W11359,557,511399,559107,5110,5--719,557,55959,599,5444
9FWM Must Be Water112,5115106,510497,551,55451,5--692,551,551,55497,5438
10White Helmet Boys13264576261546558,5--553,5545758,561323
11Altijd Raak Penders98103,510299-101,510293--699939899101,5307,5
12DinoBuis----152,5-----152,5152,50000
13HRT-------148,5--148,5148,50000